4-5-6 september 2020

Uitslagen MTB tijdrit

Uitslag 2e Rabo junioren MTB tijdrit 2019:

Jongens 7 en 8 jaar
1 Jort Mulders 5.31.26
2 Mart van Leeuwen 5.51.82
3 Finn Crum 5.53.15
4 Jort van Rij 6.09.73
5 Philip Balfoort 6.10.09
6 Pim Platenburg 6.14.81
7 Stijn Bakx 6.41.72
8 Mika van Dijk 7.08.23
9 Jelle Veenendaal 7.12.51
10 Tijn de Haas 7.18.03
11 Thijs Plaggenmarsch 8.14.80

Meisjes 7 en 8 jaar
1 Anna Dekkers 7.00.21
2 Dayenne Reijnen 12.58.60

Jongens 9 en 10 jaar
1 Fabian Herregraven 4.55.21
2 Vigo Wakker 5.05.27
3 Tijn van Leeuwen 5.11.07
4 Mike van der Meijden 5.16.97
5 Ralf Mulders 5.19.63
6 Daan Jorritsma 5.24.82
7 Daan van Raaij 5.35.74
8 Justin van Koeverden 5.35.75
9 Christiaan Lock 5.36.78
10 Tom van Koolwijk 5.46.73
11 Teun de Krieger 5.50.73
12 Stef Pasman 5.53.93
13 Mats Wildeboer 5.54.78
14 Tom Broekman 5.55.52
15 Lucas van Os 5.59.17
16 Bohdy Brons 5.59.46
17 Keano de Kleijn 6.17.12
18 Dies Spanjaards 6.17.78
19 Kenny van Kerkhof 6.30.73
20 Julian van Zon 6.34.78

Meisjes 9 en 10 jaar
1 Jula Romijnders 5.54.83
2 Nikki Veenendaal 6.07.16
3 Evi Roelofs 7.14.24

Jongens 11 en 12 jaar
1 Vic van Logchem 10.13.68
2 Niels Kooijmans 10.30.94
3 Bram Danen 10.51.17
4 Milan van den Braak 11.10.36
5 Ruben van Dijk 11.48.10
6 Wouter van der Heijden 12.12.21

Jongens 13 en 14 jaar
2 Luuk van Rijn 13.00.54

Uitslag 1e Rabo junioren MTB tijdrit 2018:

Meisjes junioren 7-8 jaar
1 Amy Van Doornik 7:39.68
2 Evi van der Putten 9:31.03

Jongens junioren 7-8 jaar
1 Fabian Herregraven 5:30.41
2 Ralf Mulders 5:50.36
3 Mats Wildeboer 6:22.81
4 Jort Mulders 6:26.11
5 Stijn van Hout 6:32.82
6 Teun de Krieger 6:39.13
7 Mart van Leeuwen 7:01.79
8 Jobbe Schonenberg 7:04.52
9 Bohdy Brons 7:20.18
10 Pim Platenburg 7:36.99
11 Krijn Riepe 7:40.60
12 Noud van den Boorn 8:28.45

Meisjes junioren 9-10 jaar
1 Jula Romijnders 6:02.72
2 Inka van der Putten 6:43.70

Jongens junioren 9-10 jaar
1 Ruben van Duren 4:53.83
2 Noek Janssen 5:01.58
3 Vigo Wakker 5:35.04
4 Niels Kooijmans 5:40.12
5 Daan van Raaij 5:48.44
6 Daan Jorritsma 5:51.93
7 Tijn van Leeuwen 5:54.33
8 Stijn Crommentuyn 5:57.88
9 Lars Henzen 6:00.94
10 Job van Lent 6:03.93
11 Justin van Koeverden 6:16.20
12 Tom van Koolwijk 6:30.42
13 Jelte Rouwenhorst 6:38.01
14 Kenny van Kerkhof 6:58.34
15 Fedde Scheidsbach 7:33.57

Meisjes junioren 11-12 jaar
1 Tessel Crommentuyn 11:03.73
2 Elisa Klop 11:41.74
3 Renske Rouwenhorst 12:21.67

Jongens junioren 11-12 jaar
1 Luuk van Rijn 9:28.72
2 Vic van Logchem 10:33.34
3 Puck Oudeman 10:52.73
4 Freek van Hout 12:01.87
5 Luc van den Broek 12:09.70
6 Ruben van Dijk 12:19.69

Meisjes junioren 13-14 jaar
1 Maud Oudeman 14:15.66
2 Isa van Maurik 16:30.04

Jongens junioren 13-14 jaar
1 Kai van den Brink 12:12.07
2 Floris Klop 14:57.63
3 Nicky van Koolwijk 15:29.51
4 Lucas van Hout 15:45.33
5 Dré van den Broek 18:22.59