4-5-6 september 2020

Startlijst triathlon 2019

Startlijst Global Paint 1/8 Triathlon

LET OP: de inrichting van de startvakken kan tot maximaal 11:00 uur.

Startijd Groep Startnr Naam

11:15 uur 1 3014 Kees Willems
11:15 uur 1 3047 Marlou Bijlsma
11:15 uur 1 3053 Eric Witzel
11:15 uur 1 3054 Joris Drent
11:15 uur 1 3057 Laurens Gijsbers
11:15 uur 1 3062 Quince Vosmer
11:15 uur 1 3079 Hilde Pape
11:15 uur 1 3082 Koen van Hees
11:15 uur 1 3088 Jeroen Bredenoord
11:15 uur 1 3089 Martin van Heteren
11:15 uur 1 3090 Frank van Wamel
11:15 uur 1 3093 Harm Megens
11:15 uur 1 3099 John Noy
11:15 uur 1 3107 Wietske Bogaerts
11:15 uur 1 3108 Michelle Boshoven
11:15 uur 1 3118 Stach Aarts
11:15 uur 1 3132 Maarten Arntz
11:15 uur 1 3120 Marloes Nieberg
11:15 uur 1 3122 Nicole Voet
11:15 uur 1 3125 Maud Oudeman
11:15 uur 1 3129 Iwan van Kooten
11:15 uur 1 3133 Saskia van Vugt
11:20 uur 2 3011 Silvia Speelman
11:20 uur 2 3012 Edwin Heesakker
11:20 uur 2 3013 Lisa Willems
11:20 uur 2 3015 Lars Kosters
11:20 uur 2 3016 Kim van Dongen
11:20 uur 2 3017 Arjan van Leur
11:20 uur 2 3018 Anne de Groot
11:20 uur 2 3019 Marieke Van der Zandt
11:20 uur 2 3020 Dieke Reijers
11:20 uur 2 3021 Bas van den Boogaard
11:20 uur 2 3022 Davy Schiltmans
11:20 uur 2 3023 Erik van Leur
11:20 uur 2 3024 Ton Engelen
11:20 uur 2 3025 Alex Huurman
11:20 uur 2 3026 Nora Vestering
11:20 uur 2 3027 Jurjen Weerts
11:20 uur 2 3028 Robbert Barsch
11:20 uur 2 3091 Suzanne van Gessel
11:20 uur 2 3097 Remco van den Bogaard
11:25 uur 3 3030 Patrick Thomassen
11:25 uur 3 3031 Frank Arts
11:25 uur 3 3032 Paula Gijsbertsen
11:25 uur 3 3033 Thierry Frei
11:25 uur 3 3034 Thijs Honig
11:25 uur 3 3035 Dennis van Hoorn
11:25 uur 3 3036 Jan van t Hoog
11:25 uur 3 3037 Titus Haverkamp
11:25 uur 3 3038 Miranda Peters
11:25 uur 3 3039 Johan Troost
11:25 uur 3 3040 Dennis Hopman
11:25 uur 3 3041 Sjoerd Hooymans
11:25 uur 3 3042 Inge Haverlag
11:25 uur 3 3043 Margriet de Hoop
11:25 uur 3 3044 Kees Legemaate
11:25 uur 3 3045 Magdaleen Harting
11:25 uur 3 3046 Nadja Joseph
11:25 uur 3 3048 Nieke Hoitink
11:25 uur 3 3049 Jur van Rossum
11:25 uur 3 3050 Evi van Ooijen
11:30 uur 4 3051 Jacobien Wagemaker
11:30 uur 4 3052 Joost van Gelder
11:30 uur 4 3055 Martin van Ham
11:30 uur 4 3056 Nico van Ham
11:30 uur 4 3058 Bas van Kerkhof
11:30 uur 4 3059 Bert Stronks
11:30 uur 4 3060 Patrick Eken
11:30 uur 4 3061 Jake van der Ven
11:30 uur 4 3063 Nicole van Wijhe
11:30 uur 4 3064 Inge Kliest
11:30 uur 4 3076 Marc van den Dobbelsteen
11:30 uur 4 3077 Jelrik Geurtz
11:30 uur 4 3003 Janneke Post
11:30 uur 4 3078 Mariëlle van den Bos
11:30 uur 4 3080 Nanda Vermeulen
11:30 uur 4 3081 Mirande de Kleijn
11:30 uur 4 3083 Angelique Noordeloos
11:30 uur 4 3084 Henny Lam
11:30 uur 4 3085 Annegreet van de Dijk
11:30 uur 4 3086 Anne Arts
11:30 uur 4 3087 Rick van der Veer
11:35 uur 5 3092 Anja van Elk-Coenders
11:35 uur 5 3094 Ilja Bolhuis
11:35 uur 5 3095 Erik Steenbeek
11:35 uur 5 3096 Geert Bolk
11:35 uur 5 3098 Annet Ophof
11:35 uur 5 3100 Bojoura Roks
11:35 uur 5 3101 Herman Ursinus
11:35 uur 5 3102 Mieke van de Geijn
11:35 uur 5 3104 Jan Rovers
11:35 uur 5 3105 John Arts
11:35 uur 5 3106 Bas Phister
11:35 uur 5 3109 Gijs van den Heuvel
11:35 uur 5 3110 Jean-Pierre Louvet
11:35 uur 5 3111 Rutger van der Laan
11:35 uur 5 3112 Arjan van der Laan
11:35 uur 5 3113 Martine Kalisvaart
11:35 uur 5 3114 Christien Verschure
11:35 uur 5 3115 Gerard Agterberg
11:35 uur 5 3116 Remco Zwartkruis
11:40 uur 6 3117 Michiel Hoogendijk
11:40 uur 6 3119 Jan van der Wielen
11:40 uur 6 3121 Theo Lukkezen
11:40 uur 6 3123 Quinty Ophof
11:40 uur 6 3124 Jenny Bekkers
11:40 uur 6 3126 Con Hoogendoorn
11:40 uur 6 3127 Rianne Kliest
11:40 uur 6 3128 Aart-Jan Knauff
11:40 uur 6 3130 Koen Bakker
11:40 uur 6 3131 Laurens Haan
11:45 uur 7 3000 Global Paint 1 (herenteam)
11:45 uur 7 3001 Global Paint 2 (damesteam)
11:45 uur 7 3002 Acsense (herenteam)
11:45 uur 7 3004 Grutterij (herenteam)
11:45 uur 7 3007 De Grutterij 1 (damesteam)